Naklejki Na Ścianę Do Kuchni

Ozdabiaj i zmieniaj wygląd za pomocą naklejek kuchennych
Aby pójść dalej niż tylko dekorowanie ścian naklejkami kuchennymi, oferujemy również modele i produkty, które pozwalają na dekorowanie mebli i urządzeń. Oryginalny sposób na dodanie tej odrobiny dekoracji, która robi różnicę. Jest to również doskonały sposób na uzupełnienie wystroju wnętrza, nadanie nowego wyglądu meblom lub ozdobienie blatu kuchennego.

Więcej

W naszym sklepie z naklejkami i naklejkami znajdziesz również arkusze naklejek do personalizacji urządzeń kuchennych. Naklejki Wszechświat oferuje również kolekcję naklejek na płytki kuchenne, dzięki którym Twoje płytki bardzo szybko zyskają nowe życie, a także usługę tworzenia dekoracji kuchennych na zamówienie.

Naklejki kuchenne łatwo wkomponowują się w wystrój wnętrza dzięki możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. W przypadku każdego z naszych artykułów oferujemy różne możliwości wyboru. Możesz spersonalizować swoją dekorację, wybierając rozmiar naklejki i idealny kolor kleju. W ten sposób zachowasz idealną harmonię kolorów, które upiększą Twoją kuchnię i stworzą przyjemną atmosferę do życia.
Dlaczego warto wybrać naklejki ścienne do zmiany wystroju kuchni?
Nudny, nijaki wystrój kuchni nie motywuje Cię do spędzania w niej wielu godzin? Opcje dostosowania do potrzeb klienta, takie jak płytki lub marmur, wymagają dużych budżetów. Dlaczego nie poeksperymentować z naklejkami ściennymi? Te niedrogie elementy dekoracyjne mają w sobie pewien niezrównany urok. Entuzjastyczny? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.
Co to jest naklejka ścienna?
Tak jak pracownik marzy o środowisku pracy, które sprzyja wyrażaniu jego umiejętności, tak samo Twoje pragnienie posiadania modnej kuchni jest szlachetne i uzasadnione. Przez długi czas płytki i marmur były preferowanymi materiałami do pokrywania ścian w kuchni, ale to się znacznie zmieniło wraz z pojawieniem się naklejek ściennych.

Rzeczywiście, te opcje krycia w mgnieniu oka dodają uroku ścianom, które zdobią. Nie bez znaczenia jest więc zainteresowanie wyborem naklejki na ścianę. Oczywiście czynnik estetyczny może być wystarczający do dokonania wyboru. Nie jest to jednak jedyna zaleta, jaką posiadają naklejki ścienne.

Oprócz tego, że są łatwe w montażu, charakteryzują się niepowtarzalnymi wzorami, niemożliwymi do osiągnięcia nawet przy użyciu małych bloków płytek. Naklejka ścienna w bardzo oryginalnym stylu po prostu zmienia atmosferę w kuchni.
Naklejki na kuchnię: jakie są różne możliwości personalizacji?
Wielu właścicieli domów decyduje się obecnie na naklejki ścienne, aby ożywić atmosferę w kuchni. Wybór jest duży, a możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb – różnorodne. Dzięki temu każdy może znaleźć naklejki, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom.
Spersonalizowane naklejki
Czy chciałbyś otrzymać spersonalizowaną naklejkę z cytatem lub tekstem, który Cię inspiruje? Aby stworzyć niepowtarzalny wystrój wnętrza, który zachwyci Twoich gości, radzimy skupić się na tym kreatywnym aspekcie. Przy okazji, naklejki do kuchni nie są przeznaczone wyłącznie do umieszczenia na ścianie. Znajdziesz tu również inne elementy dekoracyjne, które upiększą podstawowe akcesoria, takie jak lodówka, wyspa i tylna ściana. Motywy wielkich szefów kuchni są obecnie bardzo modne. Cordon bleu? Pokaż to z dumą, pokrywając nimi swoje ściany. Te naklejki będą idealnie pasować do Twojej restauracyjnej kuchni.
Naklejki z owocami i warzywami
Bardzo popularne są dekoracyjne motywy owocowe i warzywne. Pokrywając stare, dobre płytki, można sprawić, że kuchnia stanie się ciepła i przytulna. Można dodać naklejki z kawą lub herbatą według uznania. Magia naklejek kuchennych polega na różnorodności możliwości. W szerokim asortymencie naklejek można znaleźć nowe pomysły, które nadadzą kuchni szyku.
Montaż naklejek ściennych w kuchni: jak to działa?
Kuchnia ze ścianami wyłożonymi płytkami wymaga dużego nakładu pracy przy zmianie wystroju. Zastosowanie naklejek na ścianę w kuchni oszczędza tej pracy, która zazwyczaj jest kosztowna. Dlatego w nowym budownictwie od początku należy wybierać naklejki ścienne do kuchni. Naklejki ścienne są nie tylko niedrogie, ale także łatwe w montażu.

Aby dodać więcej pikanterii i smaku do swojego „pokoju smaku”, te naklejki dekoracyjne są właśnie tym, czego potrzebujesz. Do ich montażu potrzebna jest jedynie ściereczka, kartka lub ściągaczka oraz nożyczki do naklejek złożonych. Instalacja jest łatwa do samodzielnego wykonania. Naklejka ścienna składa się z 3 warstw:

pierwszą warstwę papieru, która służy jako nośnik winylu;
Kolorowa część przedstawiająca motyw;
Przezroczysta folia zwana również „arkuszem transferowym”.

Należy jedynie przygotować powierzchnię, na której ma być umieszczona naklejka. Dlatego ściany w kuchni należy odkurzać suchą ściereczką. Upewnij się, że powierzchnia ściany jest sucha i gładka. Po drugie, przygotuj naklejkę, rozkładając ją na stole. Zdejmij pierwszą warstwę, trzymając naklejkę przyklejoną do arkusza transferowego. Po trzecie, przyklej naklejkę w miejscu docelowym i za pomocą ściągaczki dociskaj ją od środka do końców, aby usunąć ewentualne kieszenie powietrzne. Na koniec usuń przezroczystą folię i pozwól klejowi zadziałać.
Gdzie kupić naklejki ścienne do kuchni?
Zakup naklejek ściennych do kuchni to nic trudnego. W sieci jest mnóstwo stron z zamówieniami. Można je znaleźć u wszystkich głównych dystrybutorów we Polsce. Sklepy internetowe sprzedające artykuły kuchenne oferują oczywiście naklejki ścienne, czasem w dużych partiach. Można również zlecić ich druk bezpośrednio dostawcy usług. Katalog wzorów można wykorzystać jako podstawę do stworzenia własnych naklejek. Niezależnie od projektu, piktogramów, potraw, wielkiego szefa kuchni, po prostu pozwól, aby kierowała Tobą Twoja kreatywność.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3