Naklejki Na Paznokcie

Naklejki na paznokcie pozwalają w bardzo prosty sposób ozdobić lakier do paznokci

Jeśli lubisz ozdoby, ale nie masz czasu lub nie umiesz rysować czy malować, istnieją prostsze rozwiązania, polegające na wymyślaniu i ozdabianiu rąk małymi wzorami, od najbardziej wyszukanych do najbardziej zabawnych.

Więcej

 

Technika ta, mająca na celu upiększenie dłoni, pochodzi z Azji, gdzie wielu producentów konkuruje dziś z oryginalnością, oferując nam wspaniałe ozdoby w niskich cenach.

Dzięki naklejkom na paznokcie w ciągu kilku minut będziesz mogła dopasować swój piękny manikiur do wszystkich swoich strojów, a nawet do przebrań na takie okazje jak Halloween lub do najbardziej klasycznych stylizacji, takich jak Boże Narodzenie czy Sylwester.

Nie musisz już dłużej szukać wymówek, aby nie malować paznokci – mamy ponad 200 różnych płyt, które spełnią wszystkie Twoje życzenia i potrzeby w zakresie dekoracji. Jeśli chcesz mieć pomysł na dekorację, a nie masz czasu lub masz tylko jeden palec, na którym lakier odpryskuje, skorzystaj z tej sztuczki, aby przedłużyć piękny manicure o kilka dni, nanieś wzór tam, gdzie jest pęknięcie, a uzyskasz akcent.

Szeroki wybór naklejek do manicure

 

W Naklejki Wszechświat lubimy sprawiać Wam przyjemność, a ponieważ wiemy, że wszyscy jesteście bardzo różni i wyjątkowi, wybraliśmy ogromny wybór bardzo różnych wzorów, aby zadowolić Was wszystkich. Mamy wszystkie style, od naklejek z dżetami, po małe kwiatki, wzory geometryczne i wzory kawaii dla bardziej odważnych. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i swoich rąk. Wielkim trendem są paznokcie pokryte w całości plastrem, jest to wspaniałe i naprawdę robi wrażenie.

 

Jak stosować naklejki na paznokcie?

Nie ma w tym nic skomplikowanego, wystarczy wyjąć naklejki z opakowania i wybrać odpowiedni wzór. Następnie za pomocą pęsety, pincety lub patyczka z drzewa różanego delikatnie odklejamy jedną stronę naklejki na paznokieć i umieszczamy ją w wybranym miejscu. Uważaj, bo raz przyklejonej naklejki nie da się usunąć, ponieważ klej jest mocny, a usuwanie jej grozi uszkodzeniem naklejki, dlatego poświęć trochę czasu na jej umieszczenie. W przypadku niektórych naklejek, takich jak koronka, można przykleić pasek i odciąć jego nadmiar, aby mieć pewność, że nie został on przycięty zbyt krótko. Nie wahaj się docisnąć wzorów opuszkami palców, aby upewnić się, że są dobrze osadzone i że żaden z boków nie jest uniesiony. Następnie zastosuj wykończenie – w przypadku klasycznego lakieru będzie to top coat, w przypadku żelowych paznokci – błyszczyk UV, a w przypadku półtrwałych – base top (możesz umieścić naklejki w goo koloru).

Czy można naklejać dzieciom naklejki na paznokcie?

Tak i jest to nawet bardzo dobry pomysł, jeśli Twoje dziecko ma tendencję do obgryzania paznokci, małe dziewczynki są zazwyczaj bardzo kokieteryjne i jeśli poświęcisz trochę czasu, aby codziennie zrobić jej małą ozdobę, zobaczysz, że szybko stanie się dumna ze swoich rąk ozdobionych naklejkami do paznokci i przestanie atakować je zębami. Można również dodać płyn zapobiegający gryzieniu o gorzkim smaku, który sprawi, że dziecko wyjmie palce z ust.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13