Shopping Cart

Często zadawane pytania

Przetworzenie zamówienia, wyprodukowanie produktów i ich dostarczenie (bezpłatnie) zajmuje naszemu zespołowi maksymalnie od 10 do 15 dni roboczych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić jak najszybsze otrzymanie zamówienia, bez uszczerbku dla jakości naszych towarów.

Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Nie ma minimalnej ilości zamówienia, a wszystkie nasze dostawy są bezpłatne.

Jeśli zamówienie obejmuje więcej niż jeden przedmiot, mogą one zostać wysłane osobno, w zależności od dostępności zapasów i magazynów wysyłkowych. Nie martw się, przesyłka wkrótce dotrze do Ciebie.

Problem z pocztą? Zagubiona, uszkodzona lub zniszczona przesyłka? Dzięki naszej bezpiecznej dostawie Naklejki Wszechświata® zajmie się wszystkimi sporami za Ciebie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Nie przerzucamy odpowiedzialności na przewoźnika i nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność i natychmiast wysyłamy nową paczkę na nasz koszt. Nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem naklejki.wszechswiata@gmail.com: nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Tak, jeśli zamówienie nie jest „w trakcie realizacji”, można je zmodyfikować.

Istnieje możliwość anulowania zamówienia! Jeśli zamówienie jest już w trakcie przygotowywania, opłata za anulowanie wynosi 40% ceny zakupu. Nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem naklejki.wszechswiata@gmail.com: nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania!

Zwroty przyjmujemy tylko w przypadku udowodnionej wady produktu. Przed każdą wysyłką nasze produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości. Jeśli jednak zakupione produkty mają jakiekolwiek wady fabryczne, prosimy o przesłanie nam zdjęcia danego produktu (w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu) na adres naklejki.wszechswiata@gmail.com wraz z numerem zamówienia. Aby móc dokonać zwrotu, produkt musi być nieużywany i znajdować się w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś.

Tak, znak „HTTPS” w adresie URL naszego sklepu świadczy o jakości naszych usług. HTTPS to odmiana protokołu „http” zabezpieczona przez zastosowanie protokołów SSL/TLS. Protokół HTTPS jest używany do ochrony transakcji finansowych w witrynach handlu elektronicznego. Jako sprzedawcy internetowi jesteśmy świadomi, że stosowanie protokołu SSL staje się w dzisiejszych czasach koniecznością. Jest to najlepszy sposób na ochronę danych oraz zabezpieczenie przed hakerami i kradzieżą tożsamości. Wizualnie certyfikat SSL jest przedstawiany w postaci kłódki, która pojawia się w pasku adresu url przeglądarki internetowej. Symbolizuje go także litera „s” oznaczająca „secure” (bezpieczny), dodawana do protokołu „http” na stronie internetowej w pasku adresu.

Nie. Poza wyjątkowymi przypadkami akceptujemy tylko jeden kod rabatowy na zamówienie.

Naklejki Wszechświata® wysyła swoje produkty na całym świecie zgodnie z prawem. Jednakże kupujący jest odpowiedzialny za podatki importowe obowiązujące w jego kraju, a my nie ponosimy za nie odpowiedzialności.

Bezpłatna wysyłka na cały świat

Wszystkie dostawy są bezpłatne

Łatwe zwroty w ciągu 30 dni

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

100% bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa